Naposledy zobrazené
Nájdete nás aj na                       FACEBOOKu
 
 
 
 

 

 

Kontaktujte  nás:

Magnólia JM, s.r.o.
tel.:  0904 983 869
www.zahrada-magnolia.sk

BIOPON jesenné hnojivo na ihličnany 1 kg

Kód: NG-C1
3.05
KS

Zzloženie: 10% deklarovaného obsahu P2O5 rozpustný v neutrálnom citráte amónnom a vo vode, 6% deklarovaného obsahu P2O5 je vodorozpustných forme, 20% oxid draselný (K2O) - vodorozpustný, 4% celkový oxid horečnatý (MgO), 10% oxid sírový (SO3) - vodorozpustný.

Popis:
BIOPON Jesenné hnojivo na ihličnany je pomocné hnojivo nevyhnutné na prípravu zeminy na jesenno-zimnú sezónu. Toto hnojivo tvoria granule s komplexným zložením v každej granuli). Nízky obsah dusíka spôsobuje obmedzenie rastu rastlín. Vysoký obsah draslíka zvyšuje odolnosť proti mrazu. Hnojivo zabezpečuje správne sfarbenie ihličia a napomáha procesu drevnatenia, čím vytvára dodatočnú ochranu pred mrazom. Minerálne hnojivo doplní živiny v pôde a vytvorí ich zásoby potrebné pre vegetáciu v budúcej sezóne.

Použitie:
Dodržiavajte odporúčané dávkovanie hnojiva, predídete tým poškodeniu alebo zničeniu rastlín. Hnojivo rovnomerne rozsypeme okolo rastliny. Premiešame granulát s vrchnou časťou pôdy a zalejeme rastlinu, aby sa látky v hnojive okamžite aktivovali.

Dávkovanie:
Ihličnaté stromy a kríky = v období júl - september, 30 - 50 g/m2.
Odporúčame zakúpiť spolu s tovarom