Naposledy zobrazené
Nájdete nás aj na                       FACEBOOKu
 
 
 
 

 

 

Kontaktujte  nás:

Magnólia JM, s.r.o.
tel.:  0904 983 869
www.zahrada-magnolia.sk

Detský stan Letné nebo

Dostupnosť: .
46.90
KS

Stan pre deti je spoľahlivým ochrancom detských snov a tajomstiev. Zároveň výborne vyzerá, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek v interiéri bez toho, aby narušil krásu a harmóniu vášho domova. Práve preto sa stany teepee stali hitom a nesmú chýbať v žiadnej domácnosti s deťmi.

Toto krásne teepee je vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Celý plášť stanu, podlaha i poťah vankúšikov sú vyrobené z prémiovej bavlny, ktorá je hypoalergénna a dokonale priedušná. Montážne tyče sú z prírodného svetlého dreva.

Celý stan je dokonale pripravený na montáž - stačí iba prevliecť 4 montážne tyče príslušnými tunelmi, hore tyče zviazať a je hotovo. Podlahu pripevníte k spodnej strane montážnych tyčí. Tak sa celá konštrukcia ešte viac spevní a stan si zachová svoj tvar aj pri divokých detských hrách. Vchod do stanu môžete zabezpečiť pomocou pripevnených povrázkov na trvalé otvorenie, alebo ho môžete spustiť dole a dopriať deťom súkromie. 

Súčasťou stanu je aj podlaha a dva vankúšiky, na ktoré si môžu deti sadnúť alebo si uložiť hlávku pri popoludňajšom odpočinku. Na jednej stene je malé okienko.

Materiál stanu: bavlna
Materiál montážnych tyčí: drevo
Výška stanu: 160 cm
Základňa: 120 x 120 cm
Dĺžka montážnych tyčí: 188 cm
Farba: modrá

Obsah balenia:
Bavlnený stan s malým okienkom
4 x drevená montážna tyč
Podlaha
2 x vankúšik
Prenosná taška