Naposledy zobrazené
Nájdete nás aj na                       FACEBOOKu
 
 
 
 

 

 

Kontaktujte  nás:

Magnólia JM, s.r.o.
tel.:  0904 983 869
www.zahrada-magnolia.sk

Rokosan na koreňovú zeleninu 1 kg

Cena 4.20
Výrobca: ROKOSAN
KS

Ekologické hnojivo na báze organominerálov

Obsahuje 9% N, 5% P2O5, 9% K2O, 3% MgO + stopové prvky. Obsah rizikových látok neprekračuje limity platné pre SR podľa STN 654 804.

ROKOSAN Z pôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všetkých živín rovnomerne počas celej vegetácie. Prispieva k bohatosti a farebnosti kvetov, zvyšuje úrodnosť a zosilňuje biologickú činnosť pôdy.

ROZSAH A SPÔSOB POUŽITIA ROKOSAN Z: Hnojivo na koreňovú zeleninu. Biominerálne hnojivo so širokými možnosťami použitia v zeleninárskych a okrasných záhradách. Poskytuje rastlinám vyváženú výživu počas celej vegetácie a pôsôbí priaznivo aj na zvyšovanie kvality pôdy. Najvhodnejšie je ho použiť jednorázovo pred siatím, sadením, ako aj počas vegetácie pred pletím a okopávaním rastlín, čím sa znižuje pracnosť a náklady na hnojenie. Živiny sú uvoľňované podľa potrieb rastlín.

Použitie: Málo náročné rastliny (okrasné kvety a koreňová zelenina) 60-70 g/m2. Stredne náročné rastliny (plodová zelenina, ovocné kry, cibuľa, cesnak) 80-90 g/m2. Veľmi náročné rastliny (tekvica, zeler, ovocné stromy) 100-120 g/m2. Prihnojovanie počas vegetácie 25-30 g/m2 podľa potreby.

Odporúčame zakúpiť spolu s tovarom