Naposledy zobrazené
Nájdete nás aj na                       FACEBOOKu
 
 
 
 

 

 

Kontaktujte  nás:

Magnólia JM, s.r.o.
tel.:  0904 983 869
www.zahrada-magnolia.sk

Rokosan na ruže a trvalky 1 kg

Cena 4.20
Výrobca: ROKOSAN
KS

Ekologické hnojivo na báze organominerálov

Obsahuje 9% N, 4% P2O5, 8% K2O, 3% MgO + stopové prvky. Obsah rizikových látok neprekračuje limity platné pre SR podľa STN 654 804.

ROKOSAN R pôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všetkých živín rovnomerne počas celej vegetácie. Prispieva k bohatosti a farebnosti kvetov, zvyšuje úrodnosť a zosilňuje biologickú činnosť pôdy.

ROZSAH A SPÔSOB POUŽITIA ROKOSAN R: Hnojivo na ruže. Biominerálne hnojivo, ktorého zložkou je keratín. Výborné výsledky pri použití tohto hnojiva sú dané práve pomalým uvoľňujúcim sa dusíkom, ktorý je v keratínovej zložke. Plne vyhovuje nárokom na živiny, ktoré majú ruže a stálokvitnúce rastliny. Pri použití hnojiva dochádza nielen k harmonickému príjmu živín, ale aj k zvyšovaniu biologickej činnosti pôdy, t.j. k zamedzeniu nadmerného konzumu živín a ochrane životného prostredia pred dusičnanmi a ťažkými kovmi. Ruže a stálokvitnúce rastliny na vhodnú skladbu živín reagujú početnými a plnými kvetmi. Prítomnosť horčíka zabezpečí farebnú sýtosť kvetov.

Použitie: Jednorázovým jarným hnojením 1xročne na jar 40-60 g/m2. Obohatenie kompostu pri výsadbe 30 g/m2. Prihnojenie počas vegetácie 25-30 g/m2.

Odporúčame zakúpiť spolu s tovarom