Naposledy zobrazené
Nájdete nás aj na                       FACEBOOKu
 
 
 
 

 

 

Kontaktujte  nás:

Magnólia JM, s.r.o.
tel.:  0904 983 869
www.zahrada-magnolia.sk

Rokosan T 1 kg ROKOSAN

Cena 4.20
Výrobca: ROKOSAN
KS

Ekologické hnojivo na báze organominerálov

Obsahuje 10% N, 5% P2O5, 7% K2O, 3% MgO + stopové prvky. Obsah rizikových látok neprekračuje limity platné pre SR podľa STN 654 804.

ROZSAH A SPÔSOB POUŽITIA ROKOSAN T: Hnojivo na trávy. Biominerálne hnojivo, ktorého zložkou je keratín. Výborné výsledky pri použití tohto hnojiva sú dané práve pomalým uvoľňovaním dusíka, ktorý je súčasťou keratínovej zložky. Plne vyhovuje nárokom na živiny, ktoré vyžadujú trávniky ihrísk, okrasných záhrad a trávnaté plochy mestskej zelene. Pri použití hnojiva dochádza k biologickej činnosti pôdy, rovnomernému rastu trávnatých plôch a ochrane životného prostredia pred dusičnanmi. Na vhodnú skladbu živín okrasné a účelové trávnaté plochy reagujú rovnomerným a hustým trávnatým kobercom.

Použitie: Hnojivo používame jednorázovo na jar pred začiatkom odnožovania tráv a rovnomerným rozhodením a mechanickým zapracovaním do pôdy (napr. ježkovými valcami) 40-60 g/m2. Počas vegetácie pri zapojenom poraste po kosení trávnatých plôch a na prihnojenie podľa potreby rastlín a stavu pôdy 15-25 g/m2 rovnomerným rozhodením a zavalcovaním do pôdy. Hnojivo môžeme využiť na aplikáciu pri výsadbe a prihnojení stálozelených rastlín počas vegetačného obdobia.

ROKOSAN pôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všetkých živín rovnomerne počas celej vegetácie. Prispieva k bohatosti a farebnosti kvetov, zvyšuje úrodnosť a zosilňuje biologickú činnosť pôdy.

Odporúčame zakúpiť spolu s tovarom