Naposledy zobrazené
Nájdete nás aj na                       FACEBOOKu
 
 
 
 

 

 

Kontaktujte  nás:

Magnólia JM, s.r.o.
tel.:  0904 983 869
www.zahrada-magnolia.sk

Záhradný domček GAH 1085 - 340 x 319 cm

Dostupnosť: momentálne nedostupné
535.00
KS

Zahradné domčeky na náradie v modernom dizajne sú vhodné do každej záhrady. Domček má dve veľké posuvné dvere.

Záhradný domček GAH 1085 je vyrobený z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,25 – 0,30 mm. Povrch je pozinkovaný a nafarbený práškovou farbou v dekore dreva. Konštrukcia ja vybavená ventilačnými mriežkami.

Montáž je veľmi jednoduchá. Odporúčame ho inštalovať na dláždenú alebo betónovú terasu, prípadne na pripravený povrch, ako je drevená podlaha alebo doska. Na pevný pozinkovaný rám primontujete oceľový, pozinkovaný plech s práškovým nástrekom, ktorý je odolný voči zlému počasiu. Súčasťou balenia sú dverné úchyty, vďaka ktorým domček ľahko zaistíte proti nezvaným hosťom.
Strecha záhradného domčeka je bezpečná pri maximálnom zaťažení snehom do 90kg / m2.
Šírka prednej strany je 340 cm, výška v najvyššom bode je 205 cm a šírka bočnej strany je 319 cm. Výška steny bez strechy je 163 cm. Na prednej strane sa nachádzajú dvere 138 x 160 cm.
 
Plechy sú v dekore dreva, preto nenarušia prírodný ráz vašej záhrady. V domčeku sa snúbi tradičný prírodný dizajn s modernými kvalitnými materiálmi a bude teda krášliť Vašu záhradu dlhé roky bez toho, aby na ňom čas zanechal stopy.