€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Produkty

address

Magnólia SE, s.r.o.
Lipová 17, 08221  Veľký Šariš


hours

OTVÁRACIE HODINY
Pon-Pia: 09:00 -18:00, Sobota: 10:00 - 14:00


email

EMAIL: eshop.zahradamagnolia@gmail.com


phone

KONTAKTUJTE NÁS
+421915404665

 

 

 

Konope siate SEMO

Výrobca:
SEMO
Výrobca: SEMO
Dostupnosť: momentálne nedostupný
1.23 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Konopné satia technické Kompolti je teplomilný ročný, vysoký, vyžadujúci hlinitú hlinitú pieskovú pôdu. Má vyššie nároky na zalievanie. Rastieme z priameho výsevu. Je vysoko odolný voči chorobám a škodcom. Upozorňujeme, že pestovanie konopy sativa na ploche väčšej ako 100 m2 podlieha oznámeniu príslušným orgánom.

Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje informovať o účinkoch kanabisu na vaše telo. Informácie o prevádzke nájdete vo voľne dostupných zdrojoch alebo na internete.

Použitie konopnej sativy
Konopa sativa má širokú škálu použití.

Konopný čaj
Pripravujeme konopný čaj zo zmesi sušeného listu a kvetu. Používame ho na nespavosť, bolesti hlavy, migrény a bolesti kĺbov.

Konopná masť
Konopná masť má protizápalový účinok, je to prírodné analgetikum, pomáha eliminovať bolesti svalov a kĺbov. Pri pravidelnom používaní pomáha pri takmer všetkých kožných problémoch, ako je psoriáza, rôzne vyrážky, akné, opary, ekzémy, uhryznutie hmyzom. Môže sa použiť na vyhladenie pokožky a čiastočné vyhladenie vrások.

Konopné semínko

Konopné semínko má vysoký obsah bílkovin, proteinů a ideální poměr esenciálních mastných kyselin omega-3 a omega-6. Jeho užívání má příznivý vliv na správnou funkci metabolismu. Má blahodárný vliv na nehty, vlasy a kůži. Semínko je možné přidávat prakticky do všech jídel při vaření i pečení a díky své oříškové chuti je také chutnou přísadou do studených pokrmů. Konopné semínko je také výživným krmením pro exotické ptactvo.

Obsah : 3 g