€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Produkty

address

Magnólia SE, s.r.o.
Lipová 17, 08221  Veľký Šariš


hours

OTVÁRACIE HODINY
Pon-Pia: 09:00 -18:00, Sobota: 10:00 - 14:00


email

EMAIL: eshop.zahradamagnolia@gmail.com


phone

KONTAKTUJTE NÁS
+421915404665

 

 

 

Substrát čučoriedky a brusnice 40l AS GARDEN 51/p

Dostupnosť: dostupné
8.16 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

  • Substrát je vyrobený z rašeliny a vyzretého kôrového humusu, je obohatený o živiny. Nízka hodnota pH zaisťuje zdravý rast vresoviskových rastlín. Substrát svojimi vlastnosťami zaručuje optimálne prevzdušnenie koreňového balu, a tým urýchľuje rast koreňov. Zásobuje rastliny všetkými dôležitými živinami vrátane mikroprvkov.
  • Rozsah a spôsob použitia: Substrát je určený na pestovanie záhradných kanadských čučoriedok, brusníc a pod. a je možné využiť ho aj na výsadbu ostatných kyslomilných rastlín, ako napr. azaliek, veľkých rododendrónov, a iné.
  • Pred výsadbou rastlín vykopeme jamu príslušnej veľkosti. Na dno nasypeme trochu substrátu, zasadíme rastlinu a zasypeme substrátom, zľahka pritlačíme a polejeme. Staršie kyslomilné rastliny, ktoré zle rastú, podporíme v raste, pokiaľ im prisypeme nový substrát v dostatočnom množstve.
  • Čučoriedky sú náročnejšie na živiny ako ostatné vresoviskové rastliny, preto nesmieme zabudnúť na pravidelné prihnojovanie. S prihnojovaním začneme po 6-tich týždňoch od vysadenia.
  • balenie 40 litrov