€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Produkty

address

Magnólia SE, s.r.o.
Lipová 17, 08221  Veľký Šariš


hours

OTVÁRACIE HODINY
Pon-Pia: 09:00 -18:00, Sobota: 10:00 - 14:00


email

EMAIL: eshop.zahradamagnolia@gmail.com


phone

KONTAKTUJTE NÁS
+421915404665

 

 

 

Substrát okrasné dreviny 40l AS GARDEN 51/p

Dostupnosť: dostupné
7.14 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

  • Substrát špeciálne pripravený na pestovanie okrasných drevín – okrasných ihličnatých a listnatých stromov a kríkov. Je vyrobený z vybraných druhov rašeliny, vysokokvalitného vyzretého kôrového humusu, má upravenú reakciu a je obohatený o živiny.
    • Rozsah a spôsob použitia: Substrát sa používa na výsadbu okrasných drevín - okrasných ihličnatých a listnatých stromov a kríkov (smreky, borovice, tisy, jalovce, tuje, cyprušteky, okrasné javory a pod.) Je obohatený o základné živiny a stopové prvky, ktoré podporujú zdravý rast rastlín.
  • Zdravý vzhľad rastlinám zaručuje aj nízka hodnota pH. Surovinové zloženie substrátu zaisťuje optimálne prevzdušnenie koreňového balu.
  • Pred výsadbou vykopte primeranú jamu, na dno nasypte trochu substrátu, zasaďte rastlinu, koreňový bal obsypte substrátom, substrát pritlačte a dôkladne polejte. Povrch substrátu je vhodné namulčovať dekoračnou alebo mulčovacou kôrou.
  • Rastliny nechajte dobre zakoreniť a cca po 3 týždňoch začnite s pravidelným prihnojovaním. Vhodné sú hnojivá radu AGRO – napr. organicko-minerálne hnojivo na konifery, univerzálne kvapalné hnojivo, vodorozpustné hnojivo Kristalon Štart.
  • balenie 40 litrov