€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Produkty

address

Magnólia SE, s.r.o.
Lipová 17, 08221  Veľký Šariš


hours

OTVÁRACIE HODINY
Pon-Pia: 09:00 -18:00, Sobota: 10:00 - 14:00


email

EMAIL: eshop.zahradamagnolia@gmail.com


phone

KONTAKTUJTE NÁS
+421915404665

 

 

 

Substrát výsev a bylinková záhradka 10l NATURA 240/P

NÁŠ TIP
Dostupnosť: dostupné
3.71 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

  • Extra jemný substrát Natura 100517A v unikátnom 10l balení je špeciálne určený pre všetkých vášnivých záhradkárov a poľnohospodárov, kedy slúži na výsev, presádzanie a BIO pestovanie byliniek a zeleného korenia v nádobách aj vo voľnej pôde .
  • Jedinečné zloženie substrátu sa zaobíde aj bez akýchkoľvek škodlivých chemikálií, ktoré by mohli degradovať pôdu aj celé životné prostredie. - Substrát potom obsahuje ideálny pomer rašeliny, kokosových vlákien, ílu, prírodného vápenca a organického hnojiva, vďaka čomu zaručuje rastlinám optimálne prevzdušnenie koreňového balu pre maximálne urýchlenie ich rastu.
  • Navyše vďaka vysokej nasiaklivosti vhodne zásobuje rastliny vodou a predchádza premokreniu a zahnívaniu koreňov, ktoré by mohlo zanechať fatálne následky na samotných plodoch či kvetenstve. Ide tak o unikátny prostriedok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej poriadnej záhradkárskej či poľnohospodárskej výbave, kedy prinesie prvotriedne výsledky už od prvého použitia.
  • Upozornenie: tento prípravok nie je určený pre kyslomilné rastliny , ako sú napríklad čučoriedky, brusnice či medvedice.